Un elev din județul Bihor a susținut luni prima probă a Evaluării Naționale chiar în spital, după ce a leșinat la domiciliu înainte de examen. Situația a fost confirmată de Inspectoratul Școlar Județean (ISJ) Bihor.
The post Un elev care a leșinat acasă a susținut Evaluarea Națională de pe patul de spital first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO




