Premierul desemnat, Adrian Veştea, a subliniat luni, în plenul reunit al Parlamentului, importanţa unui vot de învestire pentru Executiv, menţionând că orice secundă fără guvern reprezintă “dezastru” pentru ţară.
The post Veștea, la ședința de învestitură: „Orice secundă fără Guvern înseamnă dezastru pentru ţară” first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO




