Deputatul PSD Mihai Fifor, liderul organizației județene PSD Arad, a declarat marţi că partidele care nu au votat pentru Guvernul Veștea au dat dovadă de „cinism politic în forma sa cea mai pură” și a cerut o nouă rundă de consultări cu președintele Nicușor Dan la Palatul Cotroceni. „Aseară, în Parlamentul României, românii au avut …
The post Lider PSD: „Aseară, românii au avut parte de cinism politic în forma sa cea mai pură” first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO






