Doi polițiști de patrulare au fost loviți de un automobil pe traseul R6, în satul Grigorăuca, raionul Sîngerei, în timp ce se aflau pe acostament în timpul serviciului. Potrivit informațiilor preliminare, ambii angajați ai Inspectoratului Național de Patrulare au fost transportați la spital în stare gravă, iar poliția investighează circumstanțele producerii accidentului.
MAI MULT UNIMEDIA





