Compania Metrorex a anunțat că acțiunile de îndepărtare a graffiti-urilor de pe trenurile de metrou sunt în plină desfășurare. Până în prezent, patru garnituri au fost deja curățate și reintroduse în circulație, în condiții de siguranță și confort pentru pasageri. spun reprezentanții companiei.
The post Luptă cu vandalismul în subteran. Patru garnituri de metrou, redate circulației: anunțul Metrorex first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





