Durere fără margini în familiile celor doi polițiști decedați, după ce au fost striviți de o mașină la Grigorăuca. Părinții unuia dintre ei susține că au aflat despre tragedie de pe internet. „Am văzut pe rețele accidentul, nimeni nu ne-a sunat”, a declarat mama lui Mihai Chiriac pentru tvn.md.
MAI MULT UNIMEDIA







