Autospecialele de poliție au pornit astăzi, 24 iunie, semnalele acustice în toată țara, în memoria celor doi agenți de patrulare care și-au pierdut viața în tragicul accident rutier produs la Sîngerei. Gestul a fost făcut în semn de omagiu pentru sacrificiul și curajul polițiștilor.
MAI MULT UNIMEDIA





