Două automobile au fost grav avariate într-o intersecție din sectorul Botanica al Capitalei. Impactul s-a produs în seara de 24 iunie.
Ofițera de presă a Poliției Capitalei, Cristina Talpă, a comunicat pentru Realitatea că impactul a avut loc pe bd. Decebal. Au fost implicate un BMW și o Mazda.
Pentru cele mai importante știri, abonează-te la canalul nostru de TELEGRAM!
Martorii relatează pe rețelele de socializare că impactul a avut loc la intersecție cu strada Sarmisegetusa. Unul dintre automobile a fost grav avariat, fiind deteriorate portierele.
Din fericire, în urma impactului nimeni nu a avut de suferit. Circumstanțele producerii accidentului urmează să fie stabilite de către oamenii legii.
Articolul Accident nocturn în Capitală: FOTO cu mașina „boțită” lateral într-o intersecție de la Botanica apare prima dată în Realitatea.md.
MAI MULT REALITATEA





