Șoferul care a provocat accidentul rutier de la Sângerei, în urma căruia doi polițiști și-au pierdut viața, pe 23 iunie, a fost plasat în arest la domiciliu pentru 30 de zile și riscă până la 10 ani de închisoare.
MAI MULT RADIO MOLDOVAȘoferul care a provocat accidentul rutier de la Sângerei, în urma căruia doi polițiști și-au pierdut viața, pe 23 iunie, a fost plasat în arest la domiciliu pentru 30 de zile și riscă până la 10 ani de închisoare.
MAI MULT RADIO MOLDOVA