Primarul municipiului Chișinău, Ion Ceban, se află într-o nouă vizită la Londra – a doua în ultimele trei luni. Edilul anunță că are întrevederi cu „oficiali de rang înalt” și cu reprezentanții conducerii Băncii Europene pentru Reconstrucție și Dezvoltare (BERD), pentru a discuta despre proiectele implementate în capitală. „Sunt proiecte scrise, negociate și aduse la […]
The post Ceban, a doua vizită la Londra în trei luni: „Am întrevederi și discuții cu oficiali de rang înalt” appeared first on NewsMaker.
MAI MULT NEWSMAKER




