Premierul desemnat, Adrian Veştea, a anunţat, luni seară, la plecarea de la sediul AUR, că s-a discutat despre măsuri economice. ”Am deschidere pentru orice solicitare care poate duce la o mai bună guvernare”, a transmis Veştea.
The post Adrian Veştea, la plecarea de la sediul AUR: Am deschidere pentru orice solicitare care poate duce la o mai bună guvernare first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO




