Maria, violată când avea doar 14 ani, în 2016 și care ulterior a născut un copil, susține că fratele ei a fost cel care a abuzat-o sexual și nu moșul și verișorul ei, care figurează de aproape 10 ani într-un dosar ce pare să nu mai aibă finalitate. „M-a violat de două ori, în zile diferite, eu fiind virgină. M-am zbătut, am țipat, dar nu m-a auzit nimeni. Nu am povestit apoi nimănui, pentru că îmi era frică, iar sarcina a fost descoperită abia la 7 luni”, a relatat tânăra, în emisiunea Verdict, cu Dorin Podlisnic. Aceasta susține că mama și concubinul ei au bătut-o, ca să scrie cerere la Poliție pe moșul și verișorul ei, și că aceștia nu ar fi vinovați.
MAI MULT UNIMEDIA





