Delia, tânăra care a supraviețuit în accidentul de la Strășeni, în care Dan și-a pierdut viața, a mers la mormântul acestuia în ziua în care băiatul ar fi împlinit 15 ani. „La mulți ani, Daniel! Încă nu pot să cred că îți vorbesc privind spre cer și nu căutându-te printre noi. Parcă tot aștept să te văd zâmbind, să aud că este doar un vis urât din care ne vom trezi”, a scris Delia.
MAI MULT UNIMEDIA





