Statele Unite și Iranul s-au atacat din nou duminică, acuzându-se reciproc de încălcarea fragilului armistițiu semnat pe 17 iunie, iar președintele american Donald Trump a amenințat din nou că va relua războiul pentru a distruge Republica Islamică, scrie AFP, la care face referire Hotnews.
MAI MULT UNIMEDIA




