Președinta Maia Sandu a fost întrebată dacă, după finalizarea mandatului de șefă a statului, ia în calcul posibilitatea de a prelua funcția de prim-ministră. „Mă gândesc la ce voi face după”, a spus șefa statului la emisiunea În profunzime de la ProTV.
MAI MULT UNIMEDIA





