Peste 4 000 de șoferi au fost sancționați, în zilele de odihnă, pentru abateri comise în traficul rutier. În această perioadă, 68 de conducători auto au fost depistați în stare de ebrietate, informează MOLDPRES.
Potrivit Inspectoratului General…
MAI MULT MOLDPRES